AKTUALITY 

V SOBOTU 13. 2. 2021 otvírám na žádost absolventů mých kurzů o léčivých rostlinách ve Středisku celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ nový kurz, tentokrát půjde o kurz doplňkový a tak trochu bezpečnostní.
JEDOVATÉ ROSTLINY v přírodě i nejbližším okolí. Název jasně napovídá téma, kterému se budeme věnovat. Domnívám se, že je užitečné mít přehled také o...

Od pátku 11. 12. 2020 do pondělí 14. 12. 2020 nabízím pro přátele z východních Čech setkání v obci Chroustov kousek od Miletína. Najdete mne u manželů Černochových č. 38. Budete-li mne chtít navštívit, volejte na tel: +420 737 915 006.

Letošní sezóna byla náročnější. Počasí nám připravilo nejeden zádrhel, ale společné úsilí se vyplatilo. Letošní úrodu léčivých rostlin mám připravenu. Můžete směle objednávat bylinkové čaje, tinktury, letniny, bylinkové měšce pro vlastní potřebu a koupele. Vše do vyprodání zásob.

Máte-li zájem o zasílání novinek a informací, vyplňte prosím svůj e-mail. 

Bude Vám zaslán formulář GDPR, který je třeba vyplnit a naskenovaný nebo čitelně ofocený poslat zpět na můj e-mail. Pak budou Vaše kontakty zařazeny do databáze ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ. Děkuji za pochopení.

"Zkusil jsi to - selhal jsi. To není důležité. Zkus to znovu - selži znovu. SELŽI LÉPE." 
                                                                                                                                                    (Samuel Beckett)