AKTUALITY 

SOBOTA 13. 2. 2021 otvírám na žádost absolventů mých kurzů o léčivých rostlinách ve Středisku celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ nový kurz, tentokrát půjde o kurz doplňkový a tak trochu bezpečnostní.
JEDOVATÉ ROSTLINY v přírodě i nejbližším okolí. Název jasně napovídá téma, kterému se budeme věnovat. Domnívám se, že je užitečné mít přehled také o...

VÍKEND 31. 10. - 1. 11. 2020 ZRUŠENO (nový termín bude vyhlášen). Srdečně zvu na první víkendové setkání, během něhož můžete absolvovat 1. a 2. stupeň kurzu LÉČIVÉ ROSTLINY konejšivé ruce přírody. Sobotní kurz seznámí zájemce se základy bylinkářství. Dozvědí se vše nezbytné ke sběru, sušení a zpracování bylin v domácích podmínkách. Přivítá nás svět...

Letošní sezóna byla náročnější. Počasí nám připravilo nejeden zádrhel, ale společné úsilí se vyplatilo. Letošní úrodu léčivých rostlin mám připravenu. Můžete směle objednávat bylinkové čaje, tinktury, letniny, bylinkové měšce pro vlastní potřebu a koupele. Vše do vyprodání zásob.

Máte-li zájem o zasílání novinek a informací, vyplňte prosím svůj e-mail. 

Bude Vám zaslán formulář GDPR, který je třeba vyplnit a naskenovaný nebo čitelně ofocený poslat zpět na můj e-mail. Pak budou Vaše kontakty zařazeny do databáze ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ. Děkuji za pochopení.

"Zkusil jsi to - selhal jsi. To není důležité. Zkus to znovu - selži znovu. SELŽI LÉPE." 
                                                                                                                                                    (Samuel Beckett)