Celostní péče od ženy *pro ženy*

Představuje komplexní zaměření na ženu jako celek v intenzivní kúře. 

Jde o speciální přístup k řešení zdravotních obtíží a odhalování souvislostí, které za nimi stojí. Mám dostatečně dlouhý čas na podrobné prozkoumání fyzického těla, duševní zátěže, rodinného i pracovního prostředí. Toto vše totiž významně ovlivňuje celkový stav každého člověka, natož ženy

Žena se svou vrozenou jemností je velmi vnímavá na nesoulad, který musí dennodenně prožívat v mužsky nastaveném světě. Svou prací ženám pomáhám pochopit a fyzicky i psychicky zvládnout potřebná rozhodnutí v obtížných situacích i na životních křižovatkách, které jim přináší jejich současná životní etapa.


Tato intenzivní kúra  se časově se pohybuje mezi 2,5 - 4 hodinami, abych měla dostatek času pro danou ženu a její aktuální problémy. Začíná se úvodní konzultací (dlouhou podle potřeby), která nás nasměruje k dalším krokům, na kterých se dohodneme. Čerpat budu z celé mé nabídky činností, kterým se dlouhodobě věnuji a budu přesvědčena o jejich přínosu pro danou ženu a její aktuální stav. Může jít např. o různé druhy masáží, vyměřování toxicity organismu, metamorfní techniku, léčení a další procedury z mé nabídky, které mohou doplnit i bylinnými kapkami z mé výroby. Po úvodní konzultaci nastíním plán a je na ženě, jak se rozhodne.

Po absolvování intenzivní kúry, při které byly použity esenciální oleje nebo léčení, doporučuji ten den upustit od večerní koupele, protože energetické působení ještě nejméně 12 hodin dobíhá. Koupelí by se toto působení zrušilo.

"Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme." 

                                                                                                                  (Seneca)