Celostní péče od ženy * pro ženy *

Představuje komplexní zaměření na ženu jako celek v intenzivní kúře. 

Jde o speciální přístup k řešení zdravotních obtíží a odhalování souvislostí, které za nimi stojí. Mám dostatečně dlouhý čas na podrobné prozkoumání fyzického těla, duševní zátěže, rodinného i pracovního prostředí. Toto vše totiž významně ovlivňuje celkový stav každého člověka, natož ženy. Žena se svou vrozenou jemností je velmi vnímavá na nesoulad, který musí dennodenně prožívat v mužsky nastaveném světě. Svou prací ženám pomáhám pochopit a zvládnout potřebná rozhodnutí na životních křižovatkách, které jim přináší jejich současná životní etapa.


V nabídce si lze vybrat ze čtyř variant této intenzivní kúry: 

  • První varianta - RELAXAČNÍ se věnuje především ošetření ženského těla. Postupuji zde od chodidel až k hlavě, přičemž se zaměřuji spíše na relaxaci a zklidnění klientky než na drsné rozmasírování svalových spasmů. Začínám pedikúrou a reflexní lymfatickou masáží chodidel. Pokračuji aromaterapeutickou masáží a antistresovou masáží hlavy. Následuje buď léčitelská práce nebo relaxace. Cílem je, aby se žena po 3,5 hodinové návštěvě cítila více uvolněná a spokojená.

  • Druhá varianta - OSOBNOSTNÍ se dostává více k vlastní duši ženy. Pomocí počáteční konzultace do hloubky probereme témata, která hýbou nitrem ženy, a pokusíme se společně najít řešení problematických situací, které se začínají viditelně promítat i do fyzického stavu. Následnou celotělovou revitalizační masáží podpořím odstranění následků z objevených příčin. Léčitelskou prací a relaxací celou intenzivní kúru po 4 hodinové návštěvě ukončím.

  • Třetí varianta - INDIVIDUÁLNÍ je složena podle momentálních potřeb ženy. Časově se pohybujeme mezi 3,5 - 4 hodinami, abych měla dostatek času na provedení potřebného programu, který sestavuji během úvodní konzultace. Pokud je povaha ženy uzavřenější, mohu nabídnout místo počáteční konzultace jako náhradní variantu Japonskou tlakovou masáž. Ta mi umožní zmapovat alespoň fyzický stav těla, a lépe odhadnout hlubší příčiny potíží. Mohu tak odhalit slabiny a doporučit postupy k celkovému ozdravení organismu. Skladba dalšího programu bude na dohodě a podle individuálních potřeb. Nabízím různé druhy masáží, léčitelskou práci, ale například i vyměření intolerance na potraviny, složení Bachových květových esencí nebo čaje podle individuální potřeby z vlastních bylin. Po úvodní konzultaci nebo Japonské tlakové masáži nastíním plán v rozsahu 2,5 až 3,5 hodin. Je na ženě, pro jakou skladbu se rozhodne.

  • Čtvrtá varianta - LUXUSNÍ CESTA DO VLASTNÍHO NITRA. Jde o kombinaci, perličkové koupele a pedikúry s jemným promasírováním nohou, Aroma péče (Peříčkování) s využitím 100% esencí zn. Young Living®Essential Oils a dōTERRA a závěrečné relaxace. Na vlnách vůní a pod jemnými doteky pavích a pštrosích per budete moci prožít hluboký zážitek na vlastní cestě za sebepoznáním. V oparu 100% přírodních esencí nejvyšší kvality jde bezesporu o jeden z nejpříjemnějších a zároveň i nejúčinnějších způsobů celostního přístupu k sobě samé.  Na závěr před případnou relaxací je zařazena antistresová masáž hlavy, která po 3,5 hodinách návštěvu ukončí.

Po absolvování jakékoliv varianty této intenzivní kúry s použitím esenciálních olejů nebo léčitelské práce doporučuji ten den upustit od večerního koupání, protože energetické působení ještě nejméně 12 hodin dobíhá. Koupelí by se toto působení zrušilo.

"Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme." 

                                                                                                                  (Seneca)