Celostní péče od ženy * pro ženy *

Představuje komplexní zaměření na ženu jako celek v intenzivní kúře. Jde o speciální přístup k řešení zdravotních obtíží a odhalování souvislostí, které za nimi stojí. Mám dostatečně dlouhý čas na podrobné prozkoumání fyzického těla, duševní zátěže, rodinného i pracovního prostředí. Toto vše totiž významně ovlivňuje celkový stav každého člověka, natož ženy. Žena se svou vrozenou jemností je velmi vnímavá na nesoulad, který musí dennodenně prožívat v mužsky nastaveném světě. Svou prací ženám pomáhám pochopit a zvládnout potřebná rozhodnutí na životních křižovatkách, které jim přináší jejich současná životní etapa.


V nabídce si lze vybrat ze tří variant této intenzivní kúry: 

  • První varianta - RELAXAČNÍ se věnuje především ošetření ženského těla. Postupuji zde od chodidel až k hlavě, přičemž se zaměřuji spíše na relaxaci a zklidnění klientky než na drsné rozmasírování svalových spasmů. Cílem je, aby se žena cítila odpočatá a klidná.
  • Druhá varianta - OSOBNOSTNÍ se dostává více k vlastní duši ženy. Při konzultaci se otevřou potřebná témata, která do hloubky probereme a masáží podpořím odstranění následků z objevených příčin. Magnetopatickým ošetřením celou intenzivní kúru ukončím.
  • Třetí varianta -INDIVIDUÁLNÍ je složena podle momentálních potřeb ženy. Časově se pohybujeme mezi 3,5 - 4 hodinami, abych měla dostatek času na provedení potřebného programu, který sestavuji během úvodní konzultace. Mohu využít jak masážní ošetření a měkké techniky z celé své nabídky včetně kinesiotapingu, tak například i vyměření intolerance na potraviny, složit Bachovy květové esence nebo čaj podle individuálních potřeb z vlastních bylin. Po úvodní konzultaci nastíním plán a je na klientce, jak se rozhodne.

Po absolvování jakékoliv varianty této intenzivní kúry doporučuji ten den upustit od večerního koupání, protože energetické působení ještě nejméně 12 hodin dobíhá. Koupelí by se toto působení zrušilo.