Celostní péče od ženy * pro ženy *

Představuje komplexní zaměření na ženu jako celek v intenzivní kúře.

Jde o speciální přístup k řešení zdravotních obtíží a odhalování souvislostí, které za nimi stojí. Mám dostatečně dlouhý čas na podrobné prozkoumání fyzického těla, duševní zátěže, rodinného i pracovního prostředí. Toto vše totiž významně ovlivňuje celkový stav každého člověka, natož ženy. Žena se svou vrozenou jemností je velmi vnímavá na nesoulad, který musí dennodenně prožívat v mužsky nastaveném světě. Svou prací ženám pomáhám pochopit a zvládnout potřebná rozhodnutí na životních křižovatkách, které jim přináší jejich současná životní etapa.


V nabídce si lze vybrat ze čtyř variant této intenzivní kúry: 

  • První varianta - RELAXAČNÍ se věnuje především ošetření ženského těla. Postupuji zde od chodidel až k hlavě, přičemž se zaměřuji spíše na relaxaci a zklidnění klientky než na drsné rozmasírování svalových spasmů. Cílem je, aby se žena cítila odpočatá a klidná po dobu 3,5 hodinové návštěvy.

  • Druhá varianta - OSOBNOSTNÍ se dostává více k vlastní duši ženy. Pomocí počáteční konzultace do hloubky probereme témata, která hýbou nitrem ženy, a pokusíme se společně najít řešení problematických situací, které se začínají viditelně promítat i do fyzického stavu. Následnou celotělovou revitalizační masáží podpořím odstranění následků z objevených příčin. Magnetopatickým ošetřením nebo relaxací celou intenzivní kúru po 4 hodinové návštěvě ukončím. 

  • Třetí varianta - INDIVIDUÁLNÍ je složena podle momentálních potřeb ženy. Časově se pohybujeme mezi 3,5 - 4 hodinami, abych měla dostatek času na provedení potřebného programu, který sestavuji během úvodní konzultace. Pokud je povaha ženy uzavřenější, mohu nabídnout místo počáteční konzultace jako náhradní variantu, Japonskou tlakovou masáž. Ta mi umožní zmapovat alespoň fyzický stav těla, a odhadnout tak hlubší příčiny potíží. Mohu tak odhalit slabiny a doporučit postupy k celkovému ozdravení organismu. Skladba dalšího programu bude na dohodě a podle individuálních potřeb. Nabízím různé druhy masáží (vyjma masáže bylinnými měšci), kinesiotaping, magnetopatické ošetření, ale například i vyměření intolerance na potraviny, složení Bachových květových esencí nebo čaje podle individuální potřeby z vlastních bylin. Po úvodní konzultaci nebo Japonské tlakové masáži nastíním plán a je na ženě, pro co se rozhodne.

  • Čtvrtá varianta - LUXUSNÍ CESTA DO VLASTNÍHO NITRA obsahuje jedinečnou kombinaci nadstandardní péče. Skladbu procedur tvoří pedikúra, konzultace na potřebná témata, jemná metoda "Dešťových kapek" (Raindrop Technique) s intenzivními vůněmi 100% přírodních vysoce kvalitních esenciálních olejů zn. Young Living®Essential Oils a na závěr je zařazena antistresová masáž hlavy se závěrečnou relaxací. 

Po absolvování jakékoliv varianty této intenzivní kúry doporučuji ten den upustit od večerního koupání, protože energetické působení olejů ještě nejméně 12 hodin dobíhá. Koupelí by se toto působení zrušilo.

"Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme." 

                                                                                                                  (Seneca)