Postup a pravidla pro konzultaci a poradenství na dálku 

(telefonicky, messenger)

Konzultace a poradenství v oblasti udržení fyzické i psychické odolnosti a zdravých mezilidských vztahů na dálku (telefonicky, messenger). Služba umožňuje (v případě akutního stavu, mobilní neschopnosti klienta, karantény nebo z jiného závažného důvodu) provést náhradu za osobní konzultaci, kterou jednoznačně preferuji (charakteristika v záložce: Popis procedur a služeb / Alternativní metody). Osobní setkání mi umožňuje přesnější zachycení potřebných informací mimo jiné díky osobnímu vizuálnímu vnímání klienta. Během konzultace budu zjišťovat co nejvíce podrobností ohledně zdravotního stavu klienta, budu potřebovat informace o jeho zaměstnání i rodinném zázemí a odpovědi na další otázky. Rozhovorem se pokusíme dobrat k podstatě problému. Na základě zjištěných informací od klienta a vlastního vnitřního soustředění si ujasním postupy a metody, které dle mého názoru mohou pomoci ke zlepšení zdravotního stavu nebo životní situace.

Pro konzultaci si dopředu vyčleňte čas a klidné prostředí, kde nebudete rušeni nikým a ničím z okolí. Vaše soustředění na náš rozhovor je velmi důležité.

Konzultace má v ceníku stanovenu taxu za 60 minut a 90 minut, což je optimální doba pro konzultaci, která je z mé zkušenosti s klienty obvykle dostačující. Na výslovné přání klienta však mohu dobu konzultace prodloužit do maximální délky 120 minut. Na každém klientovi je, aby si dopředu ujasnil, jak dlouhou dobu potřebuje na sdělení, o která se chce se mnou podělit (čím více konkrétních informací dostanu, tím lépe budu moci doporučit další postup). 

Předpokladem úspěšné konzultace je:

Schopnost telefonické komunikace 
Dostatečně zřetelná mluva

Rozhodnete-li se podstoupit konzultaci na dálku:

Vyplňte prosím formulář:

Navrhněte pro Vás vhodné datum a čas konzultace. Oboje potvrdím nebo navrhnu jiný termín.

Odesláním kontaktních údajů dáváte současně svůj Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR, který je od 25. 5. 2018 nařízením EU vyžadován. Vaše osobní údaje budou využity pouze pro potřeby dané konzultace. Děkuji za pochopení. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit písemným odvoláním na můj e-mail zivotemkezdravi@seznam.cz

  • V nejbližší možné době obdržíte ode mne e-mail s potvrzením rezervace data, času, délky konzultace a s podklady k platbě (částka, variabilní symbol, číslo účtu). Do poznámky u platby uveďte prosím celé své jméno.
  • Obratem potvrďte v e-mailu uskutečnění platby. 
  • Konzultaci bude možné provést až po připsání dané částky na účet. Jakmile tak nastane, přijde Vám sms, že je možné konzultaci podle plánu uskutečnit. 
Po zkušenostech jiný způsob provedení platby není možný. Děkuji za pochopení. 


Zrušení konzultace je možné pouze telefonicky nebo sms zprávou na mé telefonní číslo (viz kontakt) nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. Zaslanou částku za včas zrušenou konzultaci zašlu zpět na účet, ze kterého byla platba odeslána. Při pozdějším zrušení konzultace nebo nemožnosti se Vám dovolat v daný čas ani během prvních 15 minut plánované konzultace, se částka nevrací a termín je nevratně zrušen.

V případě dále trvajícího zájmu o konzultaci postupujte od začátku.


Ceník konzultace na dálku (včetně DPH)


Konzultace v obvyklé délce                                   60 / 90 min.            1.000,- / 1.500,-  Kč
maximální doba (pouze na žádost klienta)                120 min.            2.000,- Kč

Výsledná doporučení oznámím během konzultace nebo do 3 dnů na Váš e-mail.

"Řeč pravdy je prostá."