Níže naleznete mé příspěvky, která jsem zpracovala na Vaše přání. Většinou jde o témata, která mají všeobecnou platnost. Pokud Vás také zajímá odpověď na otázky, které momentálně hýbou Vaším nitrem a Vy se mi s nimi svěříte, mohu se pokusit zprostředkovat i na ně odpovědi. Někdy je těžké najít výstižná slova, vždy však usiluji o to, aby mé odpovědi a úvahy, které vám předkládám, byly prezentovány co nejvěrněji. 

Máte-li potřebu znát můj názor na vaše sdělení nebo otázku, prosím o zaslání zprávy, která může být zcela anonymní.

Na každou Vaši otázku se pokusím odpovědět na úrovni svých současných schopností.

Odesláním kontaktních údajů dáváte současně svůj Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR, který je od 25. 5. 2018 nařízením EU vyžadován. Vaše osobní údaje budou využity pouze pro účely ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ, které vycházejí z české a evropské legislativy. 
Děkuji za pochopení.
Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit písemným odvoláním na můj e-mail zivotemkezdravi@seznam.cz.

"Boží Láska"

hledá vždy tu nejméně bolestivou cestu k nutnému vyrovnání pochybení. Musí-li   člověk trpět, měl by vědět, že snadnější cesta už pro něho neexistuje.

Jsme lidské duše s lidským duchem = vlastním Já v jejím středu (duši lze přirovnat ke slupkám cibule, které obalují a chrání živý střed = lidského ducha). Tedy každý z nás je lidský duch, který je obalen několika vrstvami duše. Tíže těchto obalů (duše) nám umožnila klesnout až sem do hmotných světů. Tyto světy mají různě hutné úrovně, od těch...

"Mám smůlu, nemohu dobře duchovně růst, protože jsem zatížen/a rodovou karmou."

Právě v naší vlasti hromadně přičicháváme k první z připravených převýchovných lekcí.

"Kdo má opravdové možnosti k uzdravení, lékař nebo léčitel? Jsou léčitelé šarlatáni? Má se léčiteli platit za jeho práci = službu, vždyť je to dar od Boha? Měl by mít léčitel nějaké vyšší vzdělání?"

"Jak realizovat sebepřijetí v tom nejhlubším smyslu slova a dovést do všech rovin života a vztahů? Milovat sebe tak, aby člověk zůstal člověkem a mohl milovat druhého, jako sám sebe? Jak zachovat ženskou něhu i mezi lidmi? V přírodě, modlitbě, i samotě je něha mou součástí. Ve společnosti lidí ji ztrácím a stýská se mi po ní.... Těžké ovšem...

"Nemohu stále odpustit. Rozum by už docela chtěl, ale srdce to nechce dovolit. Tolik jsem trpěla, to nikdo nemůže pochopit. Už alespoň necítím nenávist - pouze křivdu. Co s tím mám dělat?"

"Jen Pravá krása má sílu trvale povznášet Ducha."