Péče o nohy

Pedikúra a tlakové masáže chodidel velmi prospívají celému organizmu. Vizuálním pohledem a pohmatem dokážu vyčíst z chodidel mnoho informací o stavu celého těla. To mi velmi pomáhá při vyhledávání optimálních řešení obtíží pro každého člověka. 


Pedikúra slouží k běžné hygieně nohou, která udržuje chodidla v optimální kondici. Lidé často zapomínají, že nejen zuby, tělo, vlasy ... se musí pravidelně udržovat, aby byly pěkné a zdravé. Na nohy však často zapomínají, i když na nich stále a za všech podmínek během života leží celá váha člověka. To si uvědomíme, až když zdravotní obtíže, bolest a únava překročí hranice snesitelnosti. Předejděme takové situaci a pomocí pravidelných návštěv pedikúry pečujme o své nohy, aby byly čisté, ošetřené, osvěžené a v dobré kondici. 

Pedikérské ošetření doporučuji jednou za 4 - 6 týdnů.


Japonská tlaková masáž plosek nohou je speciální metoda terapeutické masáže, která umožňuje tlakem prstů a pomocí masážního kolíčku působit přes akupresurní body chodidla nejen na kosterní a svalovou soustavu těla, ale dokáže také velmi šetrným způsobem výrazně ovlivňovat činnost vnitřních orgánů. Často se stává, že je účinná i v těch případech, kdy jiné metody nedosáhly požadovaného účinku. 

Preventivně je vhodná 1 - 2 masáže do měsíce, při akutních obtížích nebo při potřebě odstranění chronických problémů, je vhodné masírovat každý den.

Každý den znamená pro Tebe nový začátek, který je potřeba
naplnit prožíváním dobra v myšlenkách, slovech a činech.
Jen tak měl tento den pro Tebe význam.